Cornwall

Spolu s koučkou Šárkou Chapman jsme pro vás připravily harmonizační pobyt pro ženy.

V průběhu čtyř dní, které společně strávíme v nádherném, magickém Cornwallu, prozkoumáte své vnitřní vedení a napojíte se na něj. Díky zvědomení si vlastních hloubek pustíte to, co vám již neslouží, a začnete integrovat své nové, lehčí, radostnější JÁ.

Jak to bude probíhat? Tak že si společně každé ráno zajdeme na meditativní procházku. Ještě před snídaní se na své tělo napojíte díky dechovým cvičením. V průběhu dopoledne si užijete aktivační cesty, hluboký koučink, aromaterapii, energetický kruh atd.

Po vydatném obědě si buď společně projdeme váš Human design a Genové klíče, nebo si zajdeme na výlet na některé z mnoha magických míst, které Cornwall skýtá.

Program ještě není finální.

Pokud vás pobyt láká a máte k němu ještě dotazy, objednejte si se mnou nezávazný zoom, kde všechno probereme.

Linky na rozhovory se Šárkou Chapman:

https://youtu.be/ki_Ty82qnCU

https://youtu.be/F2RPYp5h9Wo

https://youtu.be/Nsk2Uq3UVKY

https://youtu.be/mOkRfiallng

Recenze od ženy co se mnou a se Šárkou už na pobytu byla:

Rok 2023 pro sebe vnímám hodně o nastavení si rovnováhy a zaměření pozornosti k sobě samé. Právě prožitkový pobyt "Harmonizace ženské a mužské energie" byl tím zásadním místem, kde jsem si zvědomila moji cestu od kontroly k lehkosti a jak je pro mě důležitá rovnováha, a to v mnoha aspektech života.

Celý pobyt byl pro mě o bezpečí, důvěře, péči, podpoře, napojení a sdílení. Prošly jsme si hlubokými energetickými cestami k harmonizaci ženské i mužské energie. Harmonizaci zásadně podpořila práce s esenciálními oleji, dechová cvičení, léčení i procházky. Nesmím opomenout, že celý pobyt o nás pečovala skvělá kuchařka Martina, která uspokojila naše chuťové pohárky do posledního doušku.

To, co se dělo během pobytu i v dnech následujících, můžu pojmenovat slovy "Je to jízda".

Vnímám u Šárky i Štěpánky obrovské dary, které mohou rozvinout skutečný potenciál u mnoha lidí.

Mgr. Jitka Bartošová

Kouč a průvodce zelenými cestami