Harmonizační setkání

Dech je klíčem k naší vnitřní rovnováze


Datum: sobota 25. 5.

Místo: Samata Studio, Chodov

Srdečně tě zvu na harmonizační setkání, kde se dech spojí s okouzlujícími vůněmi a chutěmi, aby tě provedl k hlubokému vnitřnímu rozkvětu. 

Po setkání budeš pociťovat lehkost, svobodu a větší napojení sama na sebe, což ti pomůže vidět, kam má tvůj život nadále směřovat. Nastartuj cestu do nového roku s jasnou vizí a čistou myslí.

Tato jedinečná událost je určena zejména pro ženy, které chtějí prožít hlubokou transformaci a spojit se s vlastním dechem jako průvodcem k osobnímu rozvoji.

Dech je klíčem k naší vnitřní rovnováze. Naším záměrem je poskytnout ti prostor pro zkoumání síly dechu jako průvodce transformací. Účast na transformační dechové cestě tě provede hlubokými vrstvami tvé bytosti a otevře cestu k novým možnostem. Spojíš se s vůněmi, chutěmi a ženským pohybem, které otevřou tvé srdce a umožní ti ponořit se do vlastního nitra a vyjádření tvého pravého vnitřního já.


Přidej se k nám prožít tříhodinový program plný překvapení a objev, kam tě dech může zavést. Najdi v sobě odvahu vstoupit do neznáma, vytvoř si prostor pro vlastní růst a objev sílu vystoupení z komfortní zóny.

Harmonizace nemusí být vždy jen příjemná. Je to narovnávání dlouho pokřivených částí v nás samotných. Ale na konci jsme vždy vyšší, hlavu máme vzpřímenější a úsměv na tváři je širší! 

Pro koho je harmonizační setkání

Harmonizační setkání je určeno všem ženám, které touží po hluboké transformaci a propojení s vlastním dechem. Získáš sílu čelit různým situacím a naladíš se na léčivý proces, díky kterému budeš odolnější a budeš jednat ze svého středu.

Vyplněním formuláře níže a zaplacením proběhne registrace automaticky.

Těšíme se na tebe,

Dechový tým

Objednávka