Zpomal, uzemni se, zpřítomni se a ponoř se do hloubky sebe. Přidej se na... 


1denní Harmonizační retreat pro ženy
Datum: 22. 6. 2024

Místo: Řehenický dvorek

Dopřát si čas sama pro sebe, zrelaxovat a jednoduše zmáčknout pauzu ve svém životě. 
Zastavit se.
Najít vnitřní klid.
Vystoupit ze svého komfortu, zažít hlubokou změnu a transformaci.
Zharmonizovat celou svou bytost.

To si pro sebe nyní přeješ?

Dnes už je dobře známo, že příroda je silný Harmonizátor a že pokud chceme opravdu posunout naše témata a napojit se na moudrost svého těla, je dobré dostat se mimo nám známé prostředí. 

Abychom Vám dopřály co nejlepší podmínky pro vaši vlastní transformaci, pořádáme 1denní retreat na Řehenickém dvorku jen pro ženy.
Místo spojené s přírodou, jen kousek od Prahy.   

Co si z retreatu odvezeš?

Vnitřní klid a harmonii: Během našeho pobytu se ponoříš do atmosféry klidu a harmonie. Prožiješ unikátní dechovou cestu a objevíš sílu vnitřního ticha, která ti umožní nalézt rovnováhu ve svém životě.

Energie a obnova: Naše aktivace energií a práce těla tě naplní novou vitalitou. Budeš se cítit obnovená a plná životní síly.

Hlubší sebepoznání: Prostřednictvím transformačních cvičení, meditací a ponořením se do genových klíčů objevíš hlubší vztah k sobě samé. Zjistíš své dary a získáš náhledy a nástroje, které ti pomohou porozumět tvým potřebám a cílům.

Zpomalení: na retreatu zpomalíš, zaměříš pozornost jen na sebe a nikam nebudeš spěchat, budeš jen teď a tady.

Vize do budoucna: Speciálně sestavené aktivity ti pomohou jít do hloubky své duše a odhalit, kam se máš dále vydat, co doopravdy chceš jen ty a co nyní potřebuješ. 

Harmonizační retreat tě zavede na nezapomenutelnou cestu k tvému vlastnímu já plnému energie, harmonie a sebepoznání.

Na co se můžeš těšit?

Transformační dechová cesta v 9D: proces, při kterém lze skrz dech, hudbu a koučink uvolnit tělo, mysl i ducha. Je to technika navržená na uvolnění emocí, a tím vytvoření prostoru pro radost, klid a pohodu

Mindfulness aktivity v přírodě: Příroda má léčivé účinky a my je ještě navíc posílíme cvičeními, které tě zavedou do přítomného okamžiku, rozjímání, zpomalení mysli, zastavení se a rozjímání. 

Kakao ceremonie: Zažij magii kakaa a jeho schopnost otevřít tvé srdce. Kakao ceremonie tě spojí s tvou emocionální stránkou a umožní ti prožít jedinečný a transformační zážitek.

Meditace: Propojení kakaa a vedené meditace tě dostane do prostoru uvnitř sebe, pomůže ti najít místo, kde leží tvůj stín, a nastartovat transformaci na dar, který se ve stínu ukrývá.

Tanec a vyjádření: Tanec je jazykem duše. Prostřednictvím tance se budeš moci vyjádřit a propojit se s ostatními účastnicemi. Tanec je také způsobem, jak uvolnit tvou kreativitu a radost.

Esenciální oleje: Esenciální oleje ti pomohou zvýšit tvou vitalitu a harmonizovat tvůj energetický systém. Jejich vůně a léčivé účinky tě doprovodí během celého pobytu.

Toto setkání je určeno pro všechny, kdo touží prožít hlubokou transformaci, najít vnitřní harmonii a klid, propojit se se sebou a s vlastním dechem jako průvodcem k osobnímu rozvoji.

Proč si dopřát den jen pro sebe? 

V dnešní době žijeme v záplavě vjemů, na které není náš mozek zvyklý. Přirozeně se tak můžeme dostat pod tlak, který jsme nuceni se naučit zvládnout. 

Jak poznat co je pro nás dobré?

Jak poznat kdy je lepší se zastavit a v rozhodování počkat?

Jak zůstat ve spojení se svou vizí a zůstat tak na své vlastní cestě a tvořit z vlastní podstaty?

Jak poznat co naše tělo potřebuje?

Abychom dokázali odpovědět na tyto otázky, je potřeba posilovat spojení s naším tělem, které zná všechny odpovědi. Pro přesunutí energie z mysli do těla potřebujeme nejprve zpracovat emoce, které se v našem těle ukládají. 

Poté se začít uvolňovat v pocitu bezpečí, tady a teď, užít si prostor a ticho, do kterého ti přirozeně začnou přicházet odpovědi na tvé otázky. 

Prvním krokem je tvé rozhodnutí. Aktivita, kterou vesmír vždy podpoří. Pak už jen s důvěrou vkroč do neznáma a sleduj jak se hranice tvé komfortní zóny přirozeně rozšiřují.  

Zpřítomni se v přírodě, poznej podobně naladěné lidi a dopřej si čas jen pro sebe 🖤


CENA ZAHRNUJE:

celý den na Řehenickém dvorku obklopeným přírodou
vegetariánský oběd
transformační dechovou cestu v 9D
mindfulness aktivity v přírodě
meditace
kakaová ceremonie 
tanec
používání esenciálních olejů
sauna

Za malý poplatek je možné zůstat přes noc do neděle a dát tak možnost integrování svých prožitků v klidu a přírodě.


Je to pro tebe skvělá příležitost pro relax, harmonizaci a posunutí se ve tvých tématech. Za pomoci námi speciálně sestavených technik se dostaneš hluboko do sebe, uvolníš nahromaděné emoce a spojíš se se svou životní vizí.


Pokud jsi připravená vydat se na cestu transformace a objevit svůj vnitřní poklad, neváhej a rezervuj si své místo nyní. Cena early birds končí 19. 5. 2024. 

Tato zkušenost tě naplní energií, harmonií a sebepoznáním, které budou mít trvalý vliv na tvůj život.

Z harmonizačního pobytu budeš odjíždět s čistou hlavou, plným srdcem a vizí do budoucna. 

Těšíme se na tebe,

Harmonizační tým