Dechová jednohubka

My jsme svým vlastním guru a dech je naše medicína.


Vstup do světa, kde se setkává dech s podvědomím, a otevři brány svého vnitřního klidu s naší Dechovou jednohubkou. Tato krátká dechová praxe není jen běžným dechovým cvičením, je to průvodce k energii, klidu a spojení s nejhlubším já.


V této praxi využijeme techniku Euforického Dechu. Je to dynamický dech, který tě zaktivuje a zároveň propojí s tvým podvědomím. Budeš tak ve stavu jak bdělém, tak lehce transcendentálním.

Proč dechová praxe?

Dech používali už naši předci již od pradávna. Při lovu, pří ceremoniích i při potřebě se zklidnit a odpočinout si. Už na malbách na starých kamenech je možno dohledat záznamy o práci s dechem. 


Dech je nástroj, který máme neustále při ruce.

Benefity správné pravidelné dechové praxe:

V momentě, kdy vědomě dýcháme a okysličujeme tak velkou část našeho organizmu, náš mozek i tělo dostává plnou pozornost. Jakmile okysličíme naše tělo, začíná se uvolňovat a mi tak získáme přístup k informacím, které při tenzi není možné načíst.

Tato praxe je kombinace určité formy meditace, rozjímání a aktivního zapojení těla. Náš mozek se tak dostává, díky okysličení, aktivitě a zároveň soustředěné pozornosti na jednu věc, do stavu, kdy nás nechá nahlédnout do podvědomí.

Můžete tak mít vize, hluboké prožitky anebo jen zažít zklidnění, jasnou mysl a ostré soustředění.

Nejčastější benefity této dechové praxe:

  • soustředění během dne
  • zklidnění
  • aktivace životní energie
  • chuť tvořit, cvičit a pracovat
  • inspirace
  • a mnoho dalšího.

Jsme jedinečné bytosti a tak každý z nás získá díky pravidelné praxi jiné benefity a bude mít rozdílné prožitky. Každý den ti praxe může přinést něco nového a zároveň podstatného.

Postupně se tak bude skládat mozaika naplnění tvého potenciálu.

Dopřej sama sobě pravidelnou dechovou praxi, která ti pomůže se soustředěním, inspirací, ale i uzemněním a bytím tady a teď.


Po objednání a zaplacení ti přijde dechová jednohubka na e-mail.

Objednávka