Transformační harmonizační pobyt pro ženy

Objev skrytý poklad svých vnitřních sil 
Datum: 22. - 24. 3. 2024

Místo: V Bezovém Údolí

Slyšíš volání svého srdce? 
Toužíš po hluboké změně a úžasné transformaci?

Pak ti přinášíme jedinečnou příležitost, kterou nechceš propásnout. Náš 3denní Harmonizační pobyt pro ženy tě zavede na nezapomenutelnou cestu k tvému vlastnímu já plnému energie, harmonie a sebepoznání.

Tento pobyt je určen pro ženy, které touží prožít hlubokou transformaci, najít vnitřní harmonii a klid, propojit se se sebou a s vlastním dechem jako průvodcem k osobnímu rozvoji. 

Co můžeš očekávat od našeho pobytu?

Vnitřní klid a harmonii: Během našeho pobytu se ponoříš do atmosféry klidu a harmonie. Prožij unikátní dechovou cestu a objev sílu vnitřního ticha, která ti umožní nalézt rovnováhu ve svém životě.

Energie a obnova: Naše aktivace energií a práce těla tě naplní novou vitalitou. Budeš se cítit obnovená a plná životní síly.

Hlubší sebepoznání: Prostřednictvím transformačních cvičení a meditací objevíš hlubší vztah k sobě samé. Získáš náhledy a nástroje, které ti pomohou porozumět tvým potřebám a cílům.

Kakao ceremonie: Zažij magii kakaa a jeho schopnost otevřít tvé srdce. Kakao ceremonie tě spojí s tvou emocionální stránkou a umožní ti prožít jedinečný a transformační zážitek.

Tanec a vyjádření: Tanec je jazykem duše. Prostřednictvím tance se budeš moci vyjádřit a propojit se s ostatními účastnicemi. Tanec je také způsobem, jak uvolnit tvou kreativitu a radost.

Esenciální oleje: Esenciální oleje ti pomohou zvýšit tvou vitalitu a harmonizovat tvůj energetický systém. Jejich vůně a léčivé účinky tě doprovodí během celého pobytu.

Náš Harmonizační pobyt je určen pouze pro 10 vyvolených žen. Cena za tuto úžasnou zkušenost je 12 990 Kč, a to včetně plné penze, ubytování a programu.

Pokud jsi připravená vydat se na cestu transformace a objevit svůj vnitřní poklad, neváhej a rezervuj si své místo nyní. Tato neopakovatelná zkušenost tě naplní energií, harmonií a sebepoznáním, které budou mít trvalý vliv na tvůj život.

Změň svůj život a dej svým snům šanci. Připoj se k nám na náš Transformační harmonizační pobytu pro ženy a dej svému životu nový směr.

Vyplněním formuláře níže a zaplacením proběhne registrace automaticky.

Těšíme se na tebe,

Dechový tým

Objednávka