Jsem maminka dvou dětí a jednoho teenagera. Rodina je pro mě hlavní prioritou a za jeden ze svých největších úspěchů považuji skloubení péče o ni a úspěšného naplňování mého potenciálu skrze práci, kterou miluji. Je to můj splněný sen.

Od roku 2013 jsem profesionální koučka a od roku 2015 koučka spirituální. Oběma tréninky jsem prošla u Erickson International college. Svou praxi neustále rozšiřuji a obohacuji o nové techniky osobního a duchovního rozvoje. Prvotním impulzem bývá prohloubení a projasnění mé vlastní životní cesty. Ve chvíli, kdy techniku integruji do svého každodenního života, předám ji skrze praxi svým klientům.

Studium lidského potenciálu, hloubky a individuality je mou vášní a primárním koníčkem.

Od konce roku 2021 obohacuji svou praxi o práci s esenciálními oleji, které neustále studuji. Hloubka jejich celostní péče o člověka, ale i zvířata je magická. Jsem certifikovaný Breath Masters Coach neboli Mistr dechu. Skrze dech je možné v těle pohnout téměř čímkoliv. Od traumat přes úzkosti až po rozproudění životní energie.

Miluji přírodu, samotu, sport a dobré jídlo i víno. Mým životním cílem je prožít život tak, abych se na smrtelné posteli ohlédla a s klidem a radostí v srdci se usmála a poděkovala. Ničeho nelitovala a s láskou vzpomínala na hluboce naplněný život. 

Máte-li zájem o spolupráci, napište mi nebo si zarezervujte nezávazný 20 minutový rozhovor.